Konkurs plastyczny dla klas 1- 6 pt. „Zawody stare i nowe”

 

Wyniki konkursu plastycznego-
Jury przyznało miejsca i nagrody następującym uczniom:


1 miejsce – Mikołaj Dąbek kl.5d


Wyróżnienia:
- Weronika Dołba kl.3b
- Wojtek Balicki kl.2b


Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.


Organizatorzy: M. Ślęzak, A. Hynek

 

Konkurs fotograficzny dla klas 1- 6 pt. „Zwierzęta domowe w zabawnej sytuacji”

 

Wyniki konkursu fotograficznego -
Jury przyznało miejsca i nagrody następującym uczniom:


Klasy młodsze
1 miejsce – Julia Jasińska kl. 2a
2 miejsce – Olga Sztyler kl.2b
3 miejsce – Oliwia Gałgus kl.2b


Wyróżnienia :
- Malwina Stempel kl.2b - Konstancja Grzyb kl.2b

 

aparatzwierzeta

 

Klasy starsze
1 miejsce – Kamil Jasiński kl. 6c
2 miejsce – Leon Grzyb kl. 6d
3 miejsce – Julia Michalska kl. 5e


Wyróżnienia:
- Bartosz Sztyler kl.6d
- Adam Pańta kl. 5a


Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za udział.
Zdjęcia są piękne i można je oglądać na dolnym korytarzu.

Organizatorzy: M. Ślęzak , A. Hynek, K. Kańczuga

 

„W obłokach z chomikiem na głowie”

 

Hura, mamy już drugą, a właściwie drugą i trzecią „żywą okładkę”!

Ta trzecia to nawet w dwóch wersjach - do wyboru! Wcale się nie dziwię, że Laura - okładki są autorstwa Laury Pięty z 2b - nie mogła się zdecydować, którą wybrać - wszystkie doskonałe! Chomik pozuje jak prawdziwa gwiazda, a Laura ... no, brak mi słów!

 

okladkaksiazka22

okladkaksiazka33

 

Zawsze wierzyłam, że potraficie wiele, ale to, co robicie w ostatnim czasie, to ...
wprost przechodzi ludzkie pojęcie!

Wasze konkursowe prace i zadania, których się podejmujecie to po prostu majstersztyk.
Aż się boję, co jeszcze wymyślicie!

 

J. Kubicka

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny

kangurwyniki


Wśród uczniów klas szóstych:
I miejsce: Pustuł Kacper - kl. 6d (Wyróżnienie)
II miejsce: Kluczewski Wojciech - kl. 6d (Wyróżnienie)
III miejsce: Szczypara Olaf - kl. 6a 


Wśród uczniów klas piątych:
I miejsce: Knaś Krzysztof - kl. 5b (MAX ilość punktów - nagroda I stopnia)
II miejsce: Nowak Łukasz - kl. 5b (Wyróżnienie)
III miejsce: Głodkowska Martyna - kl. 5d (Wyróżnienie)


Wśród uczniów klasy czwartej:
I miejsce: Spławska Anna - kl. 4a (Wyróżnienie)
II miejsce: Herman Liwia - kl. 4a
III miejsce: Massalska Wiktoria - kl. 4a


Wśród uczniów klas trzecich:
I miejsce: Drzewiecka Lea - kl. 3a (MAX ilość punktów - nagroda I stopnia)
II miejsce: Gawron Kornel - kl. 3a (Wyróżnienie)
III miejsce: Lorek Dawid - kl. 3a


Wśród uczniów klas drugich:
I miejsce: Spławski Łukasz - kl. 2b (MAX ilość punktów - nagroda I stopnia)
I miejsce: Szewc Jakub - kl. 2a (MAX ilość punktów - nagroda I stopnia)
III miejsce: Pięta Laura - kl. 2b (Wyróżnienie)


Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


Agata Sobczyk, Bożena Szymska, Anna Kunowska - Dziarska

Nasi Partnerzy

 ko logo bip logo 2 blk herb Slawkowa blk men  LOGO pppp

Statystyki

DzisiajDzisiaj2440
WczorajWczoraj2808
W tym tygodniuW tym tygodniu8079
W tym miesiącuW tym miesiącu13766
DotychczasDotychczas2328272

Wydarzenia

info :
Nie znaleziono opublikowanego łącza do komponentu iCagenda!
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt

home

Szkoła Podstawowa im. Jana Baranowskiego w Sławkowie
ul. Browarna 55
41-260 Sławków

phone

tel: 32 29 31 039
fax: 32 26 09 856

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.